L2 Neverland

Interlude

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2009-09-02 11:41:03

ZortZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

nie bedzie wcale AIO ani buffera bo to low rate. Jak cos to mozecie sobie sami expi bufferow.

Offline

 

#17 2009-09-02 12:15:34

Spike

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

ZortZ napisał:

nie bedzie wcale AIO ani buffera bo to low rate. Jak cos to mozecie sobie sami expi bufferow.

Mam do ciebie wielka prosbe : przestan pisac co bedzie a co nie bo nie masz o tym pojecia .


Krisis napisał:

Witam grałem kiedyś na neverlandzie i widzę ,że kroi sie jakaś reanimacja. Mam pytanie kiedy startuje serwerek bichetnie bym wrocil i jeszcze jedno czy beda rebirthy bo to bylo super sprawa?
No i co z AIO czy beda bufy od npc czy AIO bedzie płatne?

Na twoje pytanie odpowiedz juz padla na forum , wiec prosze najpierw poczytaj a potem zadawaj pytania .


Dziekuje za uwage .

Offline

 

#18 2009-09-02 12:30:45

ZortZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

Hehe sam pisales ze nie bedzie AIO to tylko mowie a NPC buffer na low rate? to chyba zart 

Offline

 

#19 2009-09-02 12:33:26

Dioxity

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

Krisis napisał:

Witam grałem kiedyś na neverlandzie i widzę ,że kroi sie jakaś reanimacja. Mam pytanie kiedy startuje serwerek bichetnie bym wrocil i jeszcze jedno czy beda rebirthy bo to bylo super sprawa?
No i co z AIO czy beda bufy od npc czy AIO bedzie płatne?

Pan widzę z choinki się urwał i bardzo pobieżnie przejrzał forum. Wystarczy poszukać trochę a znajdziesz odpowiedz na wszystkie Swoje pytania

Offline

 

#20 2009-09-02 14:03:21

Agent.Blaster

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-18
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

ZortZ napisał:

Hehe sam pisales ze nie bedzie AIO to tylko mowie a NPC buffer na low rate? to chyba zart 

Po pierwsze - to wyłącznie sprawa Spike'a co będzie na serwerze, a co nie.

Po drugie - kolega chyba chce się na chama wkręcić w jakąś administracje co wnioskuje po wszystkich jego postach.

Po trzecie - optowałbym za permanentnym banem


TICK TICK BOOM!

Offline

 

#21 2009-09-02 14:49:43

ZortZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

eh Spike juz pisal ze nie bedzie AIO. A to bedzie low rate wiec napewno nie bedzie NPC buffera. Bufferzy sa tylko na mid i high..

Offline

 

#22 2009-09-02 16:12:23

Requiem

Nowy użytkownik

5448539
Skąd: Earth
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

ZortZ napisał:

eh Spike juz pisal ze nie bedzie AIO. A to bedzie low rate wiec napewno nie bedzie NPC buffera. Bufferzy sa tylko na mid i high..

A ja mimo jednak sądzę - nie uderzając w większa polemikę - że NPC bufferzy jedank występują na low rate, bo tego doświadczyłem. Natomiast co do tego rozwiązania na serverze Szanownego Spike - moc jest z Tobą...


Death inside me!

Offline

 

#23 2009-09-02 18:51:03

Krisis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

A ja widze ,że znowu są takie ciężkie klmiaty jak były wcześniej i co niektórzy tyłki noszą wyżej niż głowy.
Pytam po prostu i chciałbym dostać odpowiedź a moze to nie jest forum a coś innego z takimi waszymi tekstami odpowiedziami bedzie tak jak wczesniej 50-70 graczy online. Otwartość do ludzi SPIKE otwartość spróboj to nie boli a moze na serw przyjdzie pare osob bo jak ma byc taki gm co na shoucie wyzwie lub utnie watek bo mu sie nie chce odpowiadac "BO TO JUŻ BYŁO" to powodzenia.
Chciałem dodać ,że z ciekawości wszedlem na to forum bo grałem kiedy na neverlandzie i jakby ktoś sprytny zobaczył,że sie zarejstrowałem dzisiaj i nie miałem czasu poczytać. W tym kraju ludzie też pracują a nie tylko grają , proszę to też wziąć pod uwagę.

Ostatnio edytowany przez Krisis (2009-09-02 19:22:00)

Offline

 

#24 2009-09-02 20:29:00

Spike

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

Krisis napisał:

A ja widze ,że znowu są takie ciężkie klmiaty jak były wcześniej i co niektórzy tyłki noszą wyżej niż głowy.
Pytam po prostu i chciałbym dostać odpowiedź a moze to nie jest forum a coś innego z takimi waszymi tekstami odpowiedziami bedzie tak jak wczesniej 50-70 graczy online. Otwartość do ludzi SPIKE otwartość spróboj to nie boli a moze na serw przyjdzie pare osob bo jak ma byc taki gm co na shoucie wyzwie lub utnie watek bo mu sie nie chce odpowiadac "BO TO JUŻ BYŁO" to powodzenia.
Chciałem dodać ,że z ciekawości wszedlem na to forum bo grałem kiedy na neverlandzie i jakby ktoś sprytny zobaczył,że sie zarejstrowałem dzisiaj i nie miałem czasu poczytać. W tym kraju ludzie też pracują a nie tylko grają , proszę to też wziąć pod uwagę.

Nie rozumiem o co masz do mnie jakies pretensje , zadales pytanie odpowiedzialem ci najgrzeczniej jak mozna z dodaniem nawet prosze . Na form jest temat Informacje w ktorym pisze co i jak .

Offline

 

#25 2009-09-02 20:31:07

Krisis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

Wyjątkowo do mnie użyłeś powiekszonej czcionki i zmieniłeś kolor na czerowny taki jestem wyjątkowy? Czy wyjątkowo chciałeś mnie zrugać? Czy chciałeś jakoś pokazeć ze post nie na miejscu? Nie wiem czemu mnie wyróżniłeś? Mam się cieszyć?
A logiczne ,że pojęcia nie mam co bedzie ale cały czas pytasz ludzi co było więc sam sobie jakoś zaprzeczasz - owzorować chcesz coś co było (więc wiem co było) no a wiadomo ,że pojęcia niemam co bedzie jak wporwadzisz coś nowego. Przeanalizuj temat i potem takie riposty wal.
(po tym co przeczytałem chcesz takiego neverlanda jak byl kiedyś)

Ostatnio edytowany przez Krisis (2009-09-02 20:34:13)

Offline

 

#26 2009-09-02 20:57:44

Agent.Blaster

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-18
Posty: 33
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

Krisis nie panikuj tylko rzuć okiem dwie linijki wyżej. Czerwone było do kogo innego


TICK TICK BOOM!

Offline

 

#27 2009-09-02 21:14:26

Krisis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pierwsze testy

Spoko oko ale to kumpel mnie podkrecił ,że mnie jada na forum więc się nie daję ))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfila brasileiro oddam